Download and Read books online PDF, TXT, ePub, PDB, RTF, FB2 & Audio Books files for your device. So, you can read the books in any times.

[730.18 KiB] Byłem gangsterem. Prawdziwa historia books by pseudonim Grek

Kim jest Grek?

Grek to pseudonim Autora wymyślony na potrzeby tej książki. Kryjący się pod nim gangster kradł, oszukiwał, porywał ludzi, zlecał zabójstwa – każdy czuł przed nim respekt. Początek jego przestępczej kariery przypadł na lata dziewięćdziesiąte – czas drapieżnego polskiego kapitalizmu. Grek wspinał się po szczeblach gangsterskiej hierarchii, aż doszedł na szczyt. Pewne wydarzenia sprawiły jednak, że postanowił skończyć z dotychczasowym fachem i zacząć wszystko od nowa. Uczciwie.

Teraz swoimi doświadczeniami, także tymi z więzienia, dzieli się z czytelnikiem. Twierdzi, że napisał tę książkę ku przestrodze. W jego relacji nie ma imion i nazwisk, jednak opowiedziana przez niego historia jest prawdziwa.

"Twardziel, jeden z groźniejszych bandytów w Polsce. Wytatuowany kark. Zaczynał jako bitny mięśniak na bramce w dyskotece. Potem szybki awans, łatwe pieniądze i jeszcze łatwiejsze panienki. I prestiż ulicy.

Kim jest Grek – bohater tej książki? Czytelnik nie dostanie jasnej odpowiedzi na to, kim był, kim jest. Otrzyma za to pełnokrwistą gangsterską opowieść pełną postaci z najtwardszego kruszcu, porywających historii i schematu działania grupy przestępczej. To podróż w zakamarki mrocznej duszy, dla jednych fascynująca, dla innych niezrozumiała i moralnie nie do przyjęcia. Dla jednych i drugich – warta odkrycia."

Gabriela Jatkowska, dziennkarka, autorka, była redaktor naczelna magazynu POCISK
Byłem gangsterem. Prawdziwa historia
Title:Byłem gangsterem. Prawdziwa historia
Format Type:eBook PDF / e-Pub
Author:
Date release:
Size:730.18 KiB
Category:Historical, Books, Biographies & Memoirs, Nonfiction, True Crime
    https://itunes.apple.com/search?media=ebook,audiobook&term=By%C5%82em&entity=ebook,audiobook&limit=200&country=ithttps://itunes.apple.com/search?media=ebook,audiobook&term=historia&entity=ebook,audiobook&limit=200&country=it